Vytisknout
V neděli 28.4. 2024 dopoledne jsme zajížděli do Bolešin k dalšímu mistrovskému utkání OP ml. žáků. Odpoledne se mělo odehrát divizní utkání, které bylo nakonec přeloženo na středu  8.5. 2024.

Luby / Bolešiny 11 : 4 KT / Mochtín  ( 8 : 3 )

branky : 3 a 31 min Němeček Jakub
              14 min Kolář Tobias
              39 min Michálek Marek

K tomuto utkání jsme měli k dispozici celkem 18 hráčů z toho dva brankaře. Oba brankaři odchytali jeden poločas ( kluci jsou stále věkem starší přípravka ). Nutno dodat že si nevedli vůbec špatně. Každý z nich předvedl spoustu dobrých zákroků.
Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned z první akce jsme po krásné kombinaci vedenou středem hřiště, kdy Mário ( Michálek Marek ) krásně vyslal do zakončení Jakuba Němečka a ten svou šanci proměňuje. Nám se tentokrát po celé utkání dařila kombinace a dokázali jsme postupným útokem soupeře přehrávat. Soupeř měl ve svém středu 3 nadstadartní fotbalisty na tuto soutěž. Nám chvilku trvalo než jsme na to dokázali zareagovat. Druhou branku jsme vstřelili, když z levé strany se uvolnil Ondra Ryneš přihrál do vápna Fíšovi ( Fišer Michal ) který míč přiťukl Tabíkovi ( Kolář Tobias ) a ten propálil vše co mu stálo v cestě. Třetí branku jsme dali z penalty, kdy byl faulovaným háčem Michálek Marek. O poločase jsme naše hráče povzbudili a z odhodláním jsme šli zápas zdramatizovat. I ve druhém poločase jsme pokračovali v náší hře. Po další pohledné akci a to tentokrát z pravé strany, kdy Kačka Janošťáková vyslala do šance Mária a ten se v zakončení nemýlil. Po celé utkání byl vidět oboustranně líbivý fotbal. Našim hráčům bych chtěl poděkovat za předvedené výkony a směrem k dalším utkáním máme na co navazovat.

Sestava : brankaří Kubaň David ( Mochtín ), Smolař Matěj ( Klatovy )

Rejthar Dominik, Kindelmann Lukáš, Michálek Marek, Fišr Michal, Žambůrek Patrik,  Hanžlík Karel ( hráči Klatov )
                Němeček Jakub, Kubaň Tomáš, Kubaňová Kateřina, Janošťáková Katarina,  Hodek Josef, Zítek Miroslav, Ryneš Ondřej, Ryneš Tomáš, Kolář Tobias, Potužák Vít ( hráči Mochtína )

Trenéři :
 Fišr Michal, Kolář Zdeněk, Cihlář Jaroslav ml.

Ve středu 1.5.2024 od 15:00 hodin přivítáme na hřišti v KT ( Rozvoj ) tým FK Příbram.

Ve čtvrtek od 16:00 hodin v Mochtíně trénink.

V sobotu 4.5.2024 od 14:00 hodin ( OP ) v Mochtíně přivítáme tým Svatobor Hrádek.

V neděli 5.5.2024 od 14:00 hodin ( divize ) zajíždíme do Prahy, soupeř Motorlet Praha.

Kategorie: TJ Sokol Mochtín